Via de uploadtool kun je gevoelige informatie snel en veilig delen met de medewerkers van aanmelder.nl
Je kun 1 bestand per keer uploaden, met een maximale grootte van 20 MB. Bij het uploaden van een bestand word er een automatisch bericht gestuurd naar info@aanmelder.nl
Het uploaden van een bestand gaat als volgt
Hier kun je de bestanden uploaden.
Je ziet wanneer het bestand geupload is, de naam van het bestand, door wie het bestand geupload is en tot welke datum je bestand opgeslagen wordt.
Als je een bestand uploadt, krijg je 2 opties te zien:
Handmatig verwijderen doe je door het bestand te selecteren en op 'Verwijder geselecteerde' te klikken.
aanmelder.nl heeft ontzettend veel features om evenementen slim te organiseren. Daarom hebben we een handboek gemaakt. Ideaal als je bezig bent om de eerste evenementen met aanmelder.nl te organiseren.